Логотип Професійне Обладнання
Відділ продажу

098 394 02 56

095 310 32 25

Відділ cервісу

096 347 80 98

095 053 16 69

Кошик (0)

Професійна м’ясорубка. Особливості вибору.

08 Січ

Професійна м’ясорубка – це обов’язкове обладнання на кожній кухні закладу громадського харчування.

Окрім кухні, це обладнання використовують на ринках, супермаркетах, точках роздрібної торгівлі та спеціалізованих магазинах.

Сьогоднішню статтю ми хочемо присвятити основним відмінностям професійних м’ясорубок та особливостям їх вибору.

М’ясорубка призначена для переробки м’яса та риби на фарш, а з допомогою спеціальних насадок можна вручну виготовляти всі види ковбас. Від побутових професійні м’ясорубки відрізняються габаритами, підвищеною потужністю, матеріалами та вагою. На сьогодні купити професійну м’ясорубку не складе особливих труднощів, але зовсім інше питання – це вибір м’ясорубки з необхідними параметрами.

Отже, найперше чим відрізняються м’ясорубки – це системою ножів. Розрізняють всього три види систем:

Enterprise(стандартна)

Стандартна система складається з шнеку – ножа – решітки. Такий тип системи зазвичай використовується в побутових м’ясорубках. Основною перевагою системи Enterprise є невелика вартість, але в поєднанні з потужним двигуном така м’ясорубка може перемелювати велику кількість фаршу. На жаль, така система не підходить для м’яса з великою кількістю прожилок і не завжди дозволяє отримати фарш дрібного помолу після першого проходу.

Напівунгер

Система напівунгер складається з шнеку – підрізного ножа – двостороннього ножа – решітки. Цей тип системи вважається найбільш універсальним. Порівняно з попередньою системою, ця дозволяє якісніше перемелювати м’ясо, навіть з середньою кількістю прожилок.

Унгер

Система унгер найбільш дорога та складається з шнеку – підрізного ножа – двосторонній ніж – решітки більшого діаметру – двостороннього ножа – решітки меншого діаметру. Така система підходить для м’яса будь-якої якості. Зазвичай такі м’ясорубки встановлюють на кухнях великих закладів громадського харчування або в м’ясопереробних цехах.

Другим параметром, за яким необхідно підбирати професійну м’ясорубку є продуктивність.

Дуже важливо правильно розуміти продуктивність, яку вказують виробники. Вказана продуктивність завжди є номінальною. Тобто м’ясорубка з продуктивністю 180кг/год здатна переробити таку кількість сировини, але без врахування перерв в процесі роботи.

При виборі моделі звертайте увагу на те, щоб потужність двигуна відповідала заявленій продуктивності. Тобто чим більша продуктивність, тим відповідно має бути більш потужний двигун.

Також варто розуміти, що обладнання не розраховане на роботу протягом декількох годин. Якщо періодично не давати обладнанню “відпочити”, то це призведе до перегріву та поломки. Для запобігання поломки, деякі виробники оснащують свої моделі тепловим захистом.

Для того, щоб обладнання прослужило якнайдовше, потрібно дотримуватись елементарних правил експлуатації:

1. Не перевантажувати обладнання

2. Слідкувати за тим, щоб м’ясорубка була правильно зібрана

3. Підтримувати відповідний санітарний стан обладнання

4. Слідкувати за гостротою та періодично заточувати ножі м’ясорубки

Обрати та замовити професійну м’ясорубку необхідних параметрів Ви можете в каталозі нашої компанії перейшовши за посиланням.